Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ing. Karel Pivoňka

22. 7. 2011

Ing. Karel Pivoňka

  Dne 4. 7. 2011  jsem se svým synem Mirkem  navštívil známého chovatele Českých bagdet pana Ing. Karla Pivoňku z Mrače u Benešova. Je dlouholetým členem ZO - Bystřice a na celostátních valných hromadách  zastupuje jako delegát chovatele okresu  Benešov.

   Člověk se má zajímat o všechny druhy holubů a ne jen o ty, které doma chová. Byl to pro mě pěkný zážitek objevovat i jiná - neakrobatická - plemena holubů. Byli jsme velice vřele uvítáni panem Pivoňkou a jeho paní a poté nám bylo představeno jeho malé království, kde chová nejen holuby, ale i králíky a slepice. Vše působilo příjemným urovnaným dojmem. Jak zahrada, tak chovatelské zařízení. To, že se tam holubům a ostatním daří velice dobře, je znát na každé z fotografií a všechna zvířata i ptáci překypovali vitalitou. Přeji tímto panu Pivoňkovi ať se mu i nadále daří v životě, chovu i při klubových a celostátních výstavách.

  Pan Pivoňka vyslovil i jedno velké přání. A to, aby se našlo více chovatelů těchto holubů. Věřím, že i toto přání se mu splní a jsem rád, že tomu mohu alespoň částečně napomoci ukázkou jeho krásných holubů !!!!   M. Lubas st.

   V  Železném Brodě - 21.  07.  2011

 

Náhledy fotografií ze složky Ing. Karel Pivoňka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář