Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máte zájem o různá holubářská DVD ? Klikni zde !!!

8. 3. 2009

   DVD s ukázkou chovu a akrobacie holubů !!!!!

 Obrazek

 Zdravím všechny, kterým se líbí naši holubi. Jak vidíte na  krátkých videích mých  a mojich přátel, není nad živé obrázky !! Za několik let co se pohybuji okolo akrobatů jsem toho stačil hodně vidět ale i natočit. Zájem o to vidět toho co nejvíc mě dovedl k tomu, že jsem začal shánět i videa od dalších chovatelů ze zahraničí. Bývá to často dost nákladné a bez jistoty co vám za již zaslané peníze příjde. Asi byste se někdy nestačili divit !!! Potom jsem začal DVD i vyměňovat. Lidí  kteří jsou však schopni něco nabídnout je málo. Rozdal jsem a rozeslal po světě mnoho nosičů a zjistil, že sliby bývají často chyby.

   Přesto jsem za posledních pár let sehnal DVD o různých plemenech hlubů.  Například o nedostižných  Birminghamských rolerech, střemhlavých Makedonských rejdičích, Tipplerech, bezkružných Nikolajevských rejdičích -třepotajících se na jednom místě, videa ze závodů v létání na skříňku, o Ruských plemenech, a další. Sám mohu předvést na svém DVD let a chov Rakovnických kotrláků a Birminghamských rolerů. Délka nahrávek u jednotlivých nosičů je 30 - 120 minut. Jelikož chci občas sehnat něco nového a to nestojí tak málo, dávám i vám možnost získat tato již dovezená videa za zlomkové ceny toho, co jsem zaplatil já. Není to výdělečné !!! Chci jen během času pokrýt nemalé náklady do toho vložené, podělit se o to s ostatními, ale hlavně mít na nákup dalších zajímavých CD nebo DVD.

Na váš dotaz za co se dají takováto DVD sehnat rád odpovím.Není to opravdu mnoho !!!!   

 

 A teď už je jen na vás, jak se rozhodnete !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lety holubů na skříňku.

(Jílek Jakub, 27. 9. 2012 10:50)

Dobrý den, měl bych zájem o dvd s výcvikem holubů a chovu Birminghamských rolerů. Máte ještě nějaké ? Děkuju za odpověď Jílek Jakub

DVD

(Pavel Končel, 2. 11. 2011 13:42)

zdravim p. Lubas je mozne mi zaslat nejaky seznam vasich dvd o holubech? neco uz od vas mam,diky Končel

DVD

(Martin , 7. 12. 2010 14:34)

Neměl by jste tam něco o strukturových holubech? - konkrétně pávík? Jinak by jsem se rád podíval i na ty vaše Tiplery a Rolery.

Re: DVD

(M. Lubas st., 8. 12. 2010 19:04)

Napište mi svůj e-mail a já vám napíšu co tu mám. Výběr z asi 30 DVD. Cena lidová. Určitě se nějak dohodnem. Zdraví ML. Můj kontakt : lubasm@volny.cz